İKİ KATLI VİLLA KONSEPTİNDE EVLER

34.000 m²'nin üzerinde alana kurulu MİLKENT, işlevsel villalardan ve villa konseptiyle hazırlanmış mimari tarzıyla dikkati çeken iki katlı bloklardan meydana geliyor. 3 farklı daire tipini barındıran proje; 144 adet, Brüt 110 m² C tipi daire, 16 adet Brüt 160 m² B tipi daire olmak üzere toplam 160 daire ile MİLKENT bölgesinde benzersiz bir yerleşim yeridir. Ayrıca komşu parsel üzerinde müstakil ev rahatlığının yaşandığı Brüt 286 m² büyüklüğünde 8 villa da sizleri bekliyor. Bütün bu projeler sizler için düşünüldü, sizler için tasarlandı ve sizler için inşa edildi ve şimdi ise sizlerin olmayı bekliyor.

DEPREM SİZİ KORKUTMASIN!

İstanbul'da depreme karşı en dayanıklı zemin, şehrin kuzeyinde kalan Karadeniz'e yakın bölgelerde bulunuyor. Arnavutköy'ün fay hattına uzaklığının yanı sıra, bölgedeki sağlam kaya yapısı, buranın İstanbul'daki en güvenilir iki kuşağından biri konumuna taşıyor. İki katlı konutlar şeklinde tasarlanan, hazır beton ve burgulu demir kullanılarak, deprem yönetmeliklerine titizlikle uyularak inşa edilen Milkent Konutları, depremi sizin için bir risk olmaktan çıkarıyor.

DOĞANIN HUZURU, ŞEHRİN KONFORU

Tabiata kaçış, her büyük şehir insanının hayali. Artık bu hayal gerçekleşiyor. İstanbul Arnavutköy'de inşa edilen MİLKENT, İstanbul'dan kopmadan, huzurlu bir çevrede yeni bir yaşama başlamayı düşleyenlerin rüyasını gerçeğe çeviriyor. İstanbul'un başlangıç noktası MİLKENT orman ve çok sayıdaki göle yakınlığı, tertemiz havası, gürültüden uzak ortamı, sağlıklı ve doğal yaşama erişim kolaylığıyla size her sabah kuş cıvıltıları içinde uyanmanın anahtarını sunuyor.